Запис на прийом

 1. Поліклініка надає планову медичну допомогу і не проводить прийом пацієнтів по гострим нападам болю, свіжим травмам та іншим екстреним ситуаціям.

 2. Запис на прийом в поліклініку проводиться попередньо, за день чи декілька днів до бажаного візиту.

 3. Прийом без попереднього запису в день відвідування можливий лише при наявності вільних місць в графіку роботи спеціаліста.

 4. Пацієнт може отримати попередню інформацію про перелік послуг, їх вартість, порядок оплати та інше  у адміністраторів поліклініки - безпосередньо або за телефоном.

 5. Пацієнт, під час запису за телефоном або безпосередньо в поліклініці, може обрати день і час прийому із наявних вільних місць в запису, про які йому повідомить адміністратор поліклініки.

 6. В межах програми "Дні та години здорової дитини" батьки із здоровими дітьми, що вперше відвідують поліклініку після народження, ті, що звертаються щомісячно на патронаж та просто здорові діти - повинні попередити реєстратора. В іншому разі пацієнт буде записаний в загальний прийом.

 7. Під час запису на прийом, пацієнт повинен чітко вказати послугу або послуги, на які він записується, в протилежному випадку, поліклініка має право відмовити йому в наданні послуги.

 8. З урахуванням того, що за окремими напрямками ведуть прийом декілька спеціалістів і вони працюють за індивідуальними графіками, Адміністрація поліклініки просить пацієнтів, якщо вони спостерігаються у певного лікаря, попереджати про це при записі на візит.

 9. Пацієнт повинен прийти на прийом в поліклініку в призначений час і день. Якщо пацієнт не в змозі прийти в призначений час, в разі необхідності скасування самого візиту або зміни призначеного часу візиту, пацієнту рекомендовано завчасно попередити адміністраторів поліклініки.

 10. В разі, якщо пацієнт не з’явився в призначений час без попередження або запізнився більше, ніж на 5 хвилин - запис може бути скасовано!

 11. В разі непередбачуваної відсутності лікаря, інших надзвичайних обставин, адміністратори попереджають про це пацієнта за першою можливістю контактним телефоном, який був вказаний пацієнтом. При цьому, за бажанням пацієнта, запис переносять на інший, зручний для нього час.

 12. Зверніть увагу: є можливість отримати консультацію лікарів нашої поліклініки і провідних спеціалістів медичних закладів України в он-лайн режимі.
  Наші фахівці працюють на високоточному і сучасному обладнанні та дотримуються всіх необхідних карантинних умов та наказів МОЗ щодо COVID-19, дотримання профілактики гепатиту, СНІДу та інших інфекційних захворювань.

Телефони для запису: + 38 (0382) 70-70-41, + 38 (067) 372-85-87